„Microsoft Lietuva“ generaliniu direktoriumi paskirtas Kristijonas Kaikaris

Paskelbė: Vilniaus Žinios Data: 2012-05-30 09:00

Spausdinti | Komentarai

Kristijonas Kaikaris

Nuo š.m. gegužės 21 d. naujose pareigose korporacijoje „Microsoft“ pradeda dirbti Kristijonas Kaikaris ir Martynas Bieliūnas. Kristijonas Kaikaris eis „Microsoft Lietuva“ generalinio direktoriaus pareigas, Martynas Bieliūnas vadovaus „Microsoft“ rinkodarai Rytų Europos šalių grupėje.

Tapdamas bendrovės vadovu K. Kaikaris pakeitė Mindaugą Glodą, nuo š. m. kovo 1 d. pradėjusį dirbti „Microsoft“ sprendimų sveikatos sektoriui direktoriumi Centrinei ir Rytų Europai.

Naujasis „Microsoft Lietuva“ generalinis direktorius Kristijonas Kaikaris IT rinkoje dirba nuo 2001 m. Iki prisijungdamas prie „Microsoft“ komandos jis ėjo „Oracle“ generalinio direktoriaus pareigas Lietuvai (2007-2011), taip pat dirbo bendrovės „IBM Lietuva“ pardavimų vadovu (2001-2007).

K. Kaikaris yra baigęs Vilniaus Universiteto Medicinos fakultetą (1997); informacinių technologijų ir vadybos žinias tobulino pasaulinių IT kompanijų organizuotuose lyderystės ir pardavimų mokymuose.

„Prisijungdamas prie „Microsoft“ vadovų komandos Baltijos šalyse sieksiu toliau plėtoti abipusiai naudingą bendradarbiavimą su Lietuvos įmonėmis ir organizacijomis, rūpintis įvairiose srityse veikiančių verslo bendrovių ir valstybės institucijų interesais, taip pat plėsti partnerių tinklą Lietuvoje ir užtikrinti efektyvų komandinį darbą,“ – sakė Kristijonas Kaikaris. Pasak naujojo „Microsoft Lietuva“ vadovo, didžiausias dėmesys ir toliau bus skiriamas elektroninių paslaugų plėtojimui Lietuvoje, taip pat efektyvumą didinančių IT sprendimų diegimui tiek versle, tiek viešajame sektoriuje.

Nuo 2001 m. korporacijoje dirbantis Martynas Bieliūnas nuo šiol dirbs „Microsoft“ Rinkodaros direktoriumi Rytų Europos šalių grupei. Prieš tai ėjęs verslo strategijos ir rinkodaros vadovo pareigas Baltijos šalims, M.Bieliūnas vadovaus „Microsoft“ rinkodarai Baltijos, Balkanų ir Adrijos jūros regionų šalyse. „Džiaugiuosi, kad teigiamai buvo įvertinta Lietuvos, Latvijos ir Estijos padalinių veikla dirbant sudėtingomis ekonominėmis sąlygomis. Labai vertinu patirtį, įgytą dirbant Baltijos vadovybės komandoje, – sakė Martynas Bieliūnas. – „Microsoft“ aktyviai plečia veiklą naujose srityse, ir ypač – debesų kompiuterijoje, todėl kito iššūkio – diegti naujus veiklos modelius platesniame regione, jungiančiame itin įvairias šalis, imuosi su didžiuliu susidomėjimu ir entuziazmu.“

„Microsoft“ rinkodaros vadovo funkcijas Baltijos šalyse, kurias iki šiol vykdė M.Bieliūnas, nuo šiol perima Aleksandras Golod. Nuo 2005 m. jis vadovavo skirtingų produktų rinkodarai Lietuvoje ir Baltijos šalyse.

Kaip buvo pranešta anksčiau, naujuoju „Microsoft“ generaliniu direktoriumi Baltijos šalims neseniai paskirtas ilgametis Estijos padalinio vadovas Rain Laane.

Reklama: Debesų kompiuterijos

Miesto legendos ikona

Ši informacija yra portalo vilniausžinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į vilniausžinios.lt. Parašykite mums adresu info@medijos.lt