VERDIKTAS: „Grill Brazil“ – valgyk kiek nori

Paskelbė: Vasarė Tarutytė Data: 2014-06-16 12:16

Spausdinti | Komentarai

© Vasarės Tarutytės nuotr. / KaunoZinios.lt

Viename sostinės prekybos centre galima atrasti šiek tiek kitokią vietą pietums. Tai braziliškas restoranas, siūlantis valgyti tiek kiek nori. Mintis gal ir nebloga, tačiau ar viskas taip gražu, kaip iš pradžių atrodo?

Tik įžengus į restoraną, pasitinka tikrai malonus personalas. Atsisėsti galime bet kur, erdvė nėra didelė, tačiau atvykus apie 15h, žmonių beveik nėra. Susiradus sau patraukliausią staliuką, prieina padavėja ir paklausia ar čia mes esame pirmą kartą. Papasakoja visą sistemą, ir ragina paragauti visko, ką šis restoranas siūlo.

Taigi, pirmiausia pradedame nuo garnyro. Jį reikia pačiam išsirinkti, priėjus prie švediško stalo. Šiek tiek primena valgyklos stilių, kai stovi eilutėje ir galvoji ką geriau valgyti – ryžius ar bulves? Salotų pasirinkimas tikrai nemažas, tačiau padavėja įspėjo – neprisikraukite pilnų lėkščių, nes čia tik garnyras. Ir ji buvo teisi. Kol laukėme mėsos, buvome įpusėję pabaigti savo išsirinktas salotas. Po kokių 10-15 min prieina kitas restorano darbuotojas nešinas mėsos iešmu ir siūlo paragauti vištienos. Į lėkštę deda tiek kiek paprašai, tačiau informuoja, kad už keleto minučių patieks kiaulienos. Todėl nenorime pasirodyti godūs ir paprašome, jog atpjautų tik po vieną gabalėlį.

Kaip ir minėjo vaikinas, nespėjus atsipūsti, gauname kitokios rūšies mėsos. Kiekvieną kartą priėjęs, išvardina ko dar galime tikėtis ir ar visko norėsime paragauti. Labai nustebina svetingumas. Padavėjas pasiteirauja ar viskas patinka, ar ne per daug apkepta mėsa, ar užtenka tiek kiek įdėjo.

Už fiksuotą 39lt sumą galėjome valgyti tiek, kiek norėjome. Ir tai tikrai pasitvirtino. Paragavome įvairiausios rūšies mėsos – vištienos, kalakutienos, kiaulienos šoninės, sprandinės, nugarinės, jautienos, ir tik ką pagamintų dešrelių. Galėjome patys rinktis, kokia eilės tvarka mums viską patiekti.

20140224_160050

© Vasarės Tarutytės nuotr. / KaunoZinios.lt

Po tokių pietų, buvome pakankamai sotūs ir laimingi, bet labai norėjosi paragauti ko nors saldaus. Padavėjas pasiūlė ledus, kadangi paminėjo, jog ne bet kur galime gauti cikorijos, mėtos skonio. Taigi susigundėme ir užsisakėme. Skonis tikrai nenuvylė, tačiau neįveikėme, ir restoraną teko palikti išsipūtusiais pilvais.

20140224_154102 (1)

© Vasarės Tarutytės nuotr. / KaunoZinios.lt

Maistas: 4 –  Įvairus ir tikrai patenkina kiekvieno skonį.

Aplinka: 4Jauku, tačiau norisi daugiau erdvės.

Aptarnavimas: 5Restorano personalas labai paslaugus, mandagus. Vien dėl to norisi dar kartą čia sugrįžti.

Verta apsilankyti: 4 – Tiems, kas valgo nedaug arba laikosi dietos, nepatartina, nes persivalgymas garantuotas. Tačiau atėjus su draugų kompanija ramiai, neskubant pasisėdėti – labai tinkama vieta.

Galutinis įvertinimas:

4 šakutės

Miesto legendos ikona

Ši informacija yra portalo vilniausžinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į vilniausžinios.lt. Parašykite mums adresu info@medijos.lt