Vilniuje daugiausia – automobilių statymo pažeidimų

Paskelbė: Vilniaus Žinios Data: 2014-03-06 06:27

Spausdinti | Komentarai

v_ihz8zd6582

Vilniaus miesto savivaldybės Viešosios tvarkos skyrius 2013 metais iš viso išrašė 62 537 baudos protokolus.  Didžiąją baudų dalį sudaro pažeidimai už nesumokėtą rinkliavą dėl automobilių statymo,  automobilių statymo ne pagal Kelių eismo taisykles bei taksi pažeidimai. Iš viso Saugaus miesto departamento darbuotojai gali išrašyti baudas pagal 40 Administracinių teisės pažeidimų kodekso straipsnių.

Visi 26 Viešosios tvarkos skyriaus darbuotojai patruliuoja su įjungtomis vaizdo kameros. Planuojama, kad šiais metais dar bus padidintas patruliuojančių darbuotojų skaičius.

Taip pat planuojama, kad Viešosios tvarkos darbuotojai fiksuos pažeidimus naudodamiesi planšetiniais kompiuteriais, o pažeidimą nagrinės ir baudą paskirs Administracinių pažeidimų tyrimo skyriaus darbuotojai.

Viešosios tvarkos skyrius vykdo tvarkymo ir švaros taisyklių, draudimo gerti alkoholinius gėrimus viešose vietose, Gyvūnų laikymo Vilniaus miesto savivaldybės teritorijoje taisyklių, išorinės reklamos įrengimo taisyklių, atliekų tvarkymo, prekybos viešosiose vietose, stovėjimo tvarkos gyvenamosiose zonose ir kiemuose, Vietinės rinkliavos už stovėjimą (statymą) ir kitą kontrolę.

Miesto legendos ikona

Ši informacija yra portalo vilniausžinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į vilniausžinios.lt. Parašykite mums adresu info@medijos.lt