sodybos vestuvėms
atostogoskaime.lt archyvo nuotr.

Graži vestuvių šventė neatsiejama nuo tinkamos vietos. Kol vieni nuomojasi prabangias salės ir kuriose formuoja elegantišką atmosferą, tuo tarpu kitiems labiausiai patinka sodybos, kuriose dažniausiai „palaikoma“ laisva atmosfera. Sodybos vestuvėms, žinoma, vertinamos ir dėl mažesnės kainos, o šiuo metu galima rasti atrodančias tikrai prabangiai bei unikaliai, tad vertos Jūsų dėmesio bei laiko.

Tiesa kol vienose sodybose viskuo yra pasirūpinama nuo A iki Ž, tuo tarpu kituose teikiamos tik patalpų nuomos paslaugos. Smulkmenos lieka jaunavedžių rankose. Tad ir aptarsime svarbiausius aspektus, kuriuos turi žinoti jaunieji, kurie, tikėtina, pirmą kartą organizuoja šventę.

Skoninga aplinka pagal kiekvieno poreikius

Pirmiausia reikia nuspręsti, kokio stiliaus aplinka bus palaikoma. Nors šiltuoju metų laiku daugelis pramogauja ne tik salėje, tačiau ir lauke, tačiau per daug puošti sodybos, daugelių atvejų, paprasčiausiai neapsimoka. Tuo tarpu kiti dėmesio vidaus interjerui, kuris dažniausiai matosi ir nuotraukose – svarbu

Žinoma, reikia derinti prie tokios aplinkos, kuri jau yra, o Jūsų dekoras – tik akcentai. Kol vieni ieško kažko labai prabangaus tuo tarpu kiti renkasi paprastesnius. Galbūt kiek buitiškesnius variantus. Dažniausiai įmantresnio stiliaus sodybos kainuoja daugiau, tačiau jeigu tai Jūsų prioritetas – mokėti verta. Sodyba šventėms gali būti tikrai labai įvairi. O kokia gražiausia Jums?

Patiekalai ir šeimininkė

Žinoma, per vestuves labai svarbu pasirūpinti patiekalais, kurie tikrai patiks kiekvienam svečiui. Dažniausiai sodybose yra pasiūlomos šeimininkės, kurios gamina pagal specialų meniu arba gali pagaminti tokius patiekalus, kurie patinka užsakovams. Jeigu sodybos nuomotojai negali pasiūlyti šeimininkės, kadangi tiesiogiai nebendradarbiauja nei su viena – tokiu atveju siūlome ieškoti patiems. Žiūrėkite, kad maistas būtų patiektas laiku, kad patiekalai atitiktų Jūsų poreikius.

Galiausiai – reikia daugiau dėmesio skirti stalo dekoracijoms, kurios derinamos prie bendrai kuriamos aplinkos.

sodyba šventėms

Miegamųjų vietų pasirinkimas

Labai svarbu įvertinti – kiek miegamųjų vietų yra sodybose. Žinoma, jos ne visada reikalingos. Pirmiausia reikia suprasti savus poreikius ir tik tada – ieškot tinkamos sodybos. Tiesa, žiūrėkite ne tik pagal savo poreikius bei galimybes, tačiau taip pat ir svečių, kuriems kartais gali tekti atvykti iš labai toli.

Tokiu atveju reikėtų, kad jiems būtų paskirta miegamoji vieta. Tais atvejais, kai esate tikras, kad miegamos vietos neatrodo tinkamas pasirinkimas, kadangi nenorite vestuvių, kurios truktų kelias dienas – siūlome iškart apie tai informuoti kvietimuose. Galbūt tokiu atveju svečiai kur kas atsakingiau susiplanuos savo laiką. Daugelis tuomet dažniausiai nusprendžia visiškai nevartoti alkoholio ir po tam tikros vakarinės dalies – važiuoti namo. Tai nėra blogai, tik reikia atsakingiau rinktis lokaciją ir tuo pačiu apie tai informuoti svečius.

Pramogos ir laisvalaikis po šventės

Taip pat reikia nuspręsti – kokios pramogos reikalingos vestuvių dieną ir po jos. Žinoma, pačią vestuvių dieną dažniausiai ir taip yra didelis užimtumas, tad pramogos sodyboje reikalingos tokiu atveju, kai planuojamos bent jau poros dienos vestuvės. Tokiu atveju labai patogu, kai patalpose yra kubilas, taip pat ir pirtis, siūlomos kitos, įvairios vandens pramogos, kurios yra puikus užimtumas svečiams.

Svarbiausia, kad nereikia rūpintis kiekvienu, tad tai padeda sutaupyti daug laiko. Žinoma, patogu, padeda organizatoriams dėl nieko nesukti galvos, galiausiai, džiaugtis, kad vestuvės tikrai bus laisvos, atviros ir svarbiausia – be jokių vargelių, kurie dažniausiai apsunkina šventes.

Taip pat skaitykite: