© Adam Bird nuotr.

Beieškant prieglobsčio nuo triukšmingo miesto, fotografas Adamas Bird randa ramų prieglobstį miškuose, kuris suteikia vizualumo pasakų pasaulio vaizdų interpretavimui. Tai padeda įsisavinti kūrybiškumą bei jį perteikti su gamtos vaizdais. Įtraukdamas į savo fotografijas Adamas žmoguje sukuria gilias emocijas, kurios kviečia žiūrovus pažvelgti į svajonių, galingą fantastinį derinį.

Adamas Bird yra 18 metų talentingas fotografas iš Birmingemo, Anglijos. Visą gyvenimą domėjosi fotografija, bet rimtai dirbti su tuo pradėjęs prieš du metus. Būdamas jaunesnis Adamas labai mėgo koreguoti nuotraukas su ,,photoshop‘u“. Mėgęs fotografuoti viską: nuo kraštovaizdžių, gyvūnų, iki maisto, žmonių. Tačiau žmonės išskyrė jį iš visų kaip labai kūrybingą asmenybę. Adamas teigia, jog namai jam yra visur, kur gali išjungti pasaulį, jo keliamą triukšmą.

Terminas ,,tęsk toliau“ fotografą labai įkvepia. Kiekvieną kartą, kai jis ką nors nufotografuoja supranta, jog išmoksta vis kažko naujo. Natūralumo ir istorijų įkvėptas Adamas Bird sukūrė fotografijų seriją ,,Behind The Lens“.

Siekdamas kuo didesnio natūralumo ir siurrealistinių scenų, fotografas renkasi merginas tik su natūralia išvaizda. Ypač mėgsta fotografuoti merginas su ilgais plaukais, kurios prideda didesnį įspūdį nuotraukose. Fotografijų kūrime Adamas renkasi tik natūralią šviesą, kuri sukuria laisvę naudotis įvairiais būdais kaip pagerinti nuotrauką.

Fotografijų serijoje ,,Behind The Lens“ yra vaizduojamas pasakiško grožio vaizdas su hiperbolizavimo detalėmis. Merginos fotografijose vaizduojamos kaip ,,Alisos iš stebuklų šalies“. Nuotraukose atsispindi pasaka, kurią kuria joje esantis personažas.

Adamui sunkiausia buvo su įkvėpimu, nes kiekvienai nuotraukai reikėjo naujo koncepto. Tai pat atlikęs fotosesiją, sunkiausia būna savęs nekritikuoti. Mintys ateina tokios, jog ne visiškai gerai buvo atliktas darbas bei didžiuotis savimi neverta, taip teigia Adamas Bird.

Fotografas pataria treniruotis, nors kitiems ir nepatinka tai, ką darote. Vistiek daryti tai. Menas yra labai subjektyvus ir asmeninis reikalas, todėl jeigu patinka, tai yra svarbiausia.

Ši informacija yra portalo vilniausžinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į vilniausžinios.lt. Parašykite mums adresu info@medijos.lt

 

Taip pat skaitykite: