Judėjimo menas“ (“The art of movement”) – taip vadinasi pirmoji Bruklino fotografų Ken Browar ir Deborah Ory fotografijų knyga. Knygoje užfiksuoti išskirtiniai kadrai iš šokėjų gyvenimų. Kiekviena nuotrauka yra unikali, pasakojanti savo istoriją ir perteikianti skirtingas emocijas. Tai projektas, kuris atskleidžia šokejo ir šokio judesių grožį. Bendradarbiaudamas su įvairiomis šokėjų organizacijomis, fotografų duetas sukaupė įspūdingą šokėjų portretų portfolio. Fotografijos projektas apjungė baletą ir šiuolaikinį šokį – projekte dalyvavo būtent šių šokio žanrų atlikėjai.

Projekto kūrėjai – Ken Browar ir Deborah Ory, gyvenantys Brukline. Ken yra garsus mados fotografas, o Deborah projektui suteikia šokių ekspertės indėlį. Šis projektas – tai bendradarbiavimas tarp Deboros ir Ken, apjungiantis jų patirtį ir kūrybines aistras. Kiekvienas kadras atkreipia dėmesį į detales – judesį, apšvietimą, mimikas, graciją. Autoriai sukūrė šią fotografijų seriją, kad pademonstruotų nuostabų šokių ir šokėjų pasaulį, įsikūrusį Niujorke. Keno aistra šokiams užgimė, kai jis gyveno Prancūzijoje ir fotografavo šokius Paryžiaus operos ir baleto teatre. Jo darbai pasirodė “Vogue”, “Elle”, “Marie Claire” ir daugelyje kitų Europos mados žurnalų.

67

Mūsų pradinis tikslas buvo populiarinti šokį ir šokėjus – ir, žinoma, surinkti fotografijų kolekciją, atstovaujančią šiuolaikiniam menui. Mes labai džiaugiamės, kad „NYC Dance Project“ tapo žinomu šokių pasaulyje“ – prispažįsta Ken ir Deborah. Pats projektas neturi konkrečios žinutės, kurią siųstų pasauliui, kiekviena nuotrauka yra unikali ir pasakoja vis kitą istoriją.

41

42

43

45

46

47

48

49

51

61

Ši informacija yra portalo vilniausžinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į vilniausžinios.lt. Parašykite mums adresu info@medijos.lt

 

Taip pat skaitykite: