Photo by Derick McKinney on Unsplash

Kartais nėra jokio ūpo ką nors daryti. Nesinori keltis, eiti į darbą ar net užsiimti mėgstama veikla. Gana dažnai taip nutinka dėl fizinio aktyvumo trūkumo: kuo ilgesnį laiką būname nejudrūs, tuo sunkiau prisiversti ką nors daryti. Kad taip nenutiktų, turime keletą patarimų, kurie padės įgauti daugiau energijos.

Rytą pradėkite nuo mankštos

Nors dauguma mūsų ryte mieliau renkasi puodelį kvapnios kavos nei mankštą, tačiau šį įprotį tikrai galima pakeisti. Kelis mankštos pratimus galite atlikti dar gulėdami lovoje: pasirąžykite, padarykite pratimų rankoms ir kojoms, ir t.t.

Kasdien nueikite 10 000 žingsnių

Stebėkite, kiek žingsnių nueinate per dieną. Vertėtų nepamiršti rekomendacijos kasdien nužygiuoti bent 10 000 žingsnių, ir tai tikrai galės užtikrinti kur kas geresnę jūsų savijautą. Žinoma, blogu oru mažų mažiausiai norisi leisti laiką lauke, tad tokiu atveju jums gali praversti bėgimo takelis ar žingsniuoklis, kurio principas labai primena kopimą laiptais.

Atraskite mėgstamą fizinę veiklą

Visai nesvarbu, kokia tai bus fizinė veikla: komandinis sportas (krepšinis, tinklinis, ir t.t.), plaukimas, bėgiojimas ar pan., tai tikrai turės teigiamą poveikį jūsų savijautai. Jei jums yra sunku atrasti vidinės motyvacijos pradėti sportuoti, susitarkite tą daryti su draugais: kartu siekti užsibrėžto tikslo gali būti gerokai lengviau.

Jei vadovausitės šiais patarimais, būsite gerokai energingesni ir galėsite džiaugtis pagerėjusia bendra savijauta!

Partnerio turinys

Taip pat skaitykite: