Organizatorių archyvo nuotr.

Artėjantis žiemos laikotarpis, daugeliui mūsų užkrauna malonių rūpesčių. Imame galvoti apie kalėdines dovanas. Kiekvienais metais norisi padovanoti kažką ypatingo ir naujo. Apie dovanas galvoja ir verslo sektorius. Labai dažnai pasitaiko, kad pritrūksta idėjų, kuo nustebinti darbuotojus ar klientus. Tad dalijamės keliais naudingais patarimais, kokios kalėdinės verslo dovanos 2021 bus populiarios ir perkamos.

Dovanos darbuotojams

Kalėdinės verslo dovanos pasirinkimas priklauso nuo to, kam dovana bus skirta. Renkantis verslo dovanas, taip pat labai svarbu įvertinti, ką norite pasveikinti. Daugelis verslininkų švenčių proga nepamiršta savo darbuotojų ir jiems taip pat padovanoja, kad ir mažą, tačiau šiltą dovaną, kurios funkcija – perduot darbuotojams, kad jie yra vertinami. Tokiai nedidelei simboliškai dovanai, ypač, kai įmonėje yra daug darbuotojų, tinka įvairios idėjos. Pavyzdžiui, kelioninis rinkinys su įmonės logotipu, reklaminis smėlio laikrodis darbo stalui. Taip pat populiarus pasirinkimas įvairūs bloknotai su įmonės logotipu ar rašikliai. Be to, reikia nepamiršti, kad Kalėdos – tai žiemos šventė. Šiuo metu ypač populiarios ir valgomos dovanos. Todėl darbuotojams tikrai patiks arbatos ar karšto šokolado rinkinys švenčių proga.

Organizatorių archyvo nuotr.

Dovanos klientams

Ne visos įmonės šventiniu laikotarpiu galvoja apie klientus, tačiau tai yra geras žingsnis. Ypač šiuo laikotarpiu, kai daugelis verslų siekia sukurti lojalių klientų tinklą. Varototojai linkę pasirinkti mėgstamus verslus, todėl tam, kad užsimegztų ryšys, reikia į jį investuoti. Mažos kalėdinės dovanėlės klientams – puiki idėja. Tokios kalėdinės verslo dovanos 2021 gali būti įvairios smulkmenos. Pavyzdžiui, USB atmintinės, žvakės ar namų kvapai, rašikliai, užrašinės su Jūsų įmonės logotipu. Jeigu užsiimate prekyba paštu, mažą dovanėlę klientams galite įdėti į siuntą.

Organizatorių archyvo nuotr.

Dovanos partneriams

Itin dažnai verslo dovanos ieškomos, kai norime pasveikinti savo partnerius, stambius klientus, tiekėjus ir pan. Tokioms dovanoms reikėtų skirti daugiau laiko ir finansų. Jeigu ieškote, kokios kalėdinės verslo dovanos 2021 galėtų puikiai tikti, vienas šis sprendimų būtų praktiškos dovanos. Pavyzdžiui, skėtis su Jūsų įmonės logotipu, termo puodelis ar šaltkrepšis. Tokios dovanų idėjos pastaraisiais metais itin populiarios. Taip pat labai dažnai kaip verslo dovana pasirenkama kažkas natūralaus į biurą. Pavyzdžiui, stilingi modernūs vazonėliai su prieskoniais, terariumai augalams ir pan.

Užsakymo Nr. KMC210194

Ši informacija yra portalo vilniausžinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į vilniausžinios.lt. Parašykite mums adresu info@medijos.lt

 

Taip pat skaitykite: