Organizatorių archyvo nuotr.

Įvairių renginių metu bei pramogų ir paslaugų sferoje kontrolinės renginių juostelės vaidina svarbų vaidmenį. Jas užsisako beveik visi organizatoriai, kai norima užtikrinti svečių ir dalyvių kontrolę. Tokios juostelės gali būti įvairios ir jų pasirinkimas gana platus. Verta pasidomėti, kokios juostelės šiuo metu rinkoje populiariausios ir kokios tendencijos diktuoja juostelių pasirinkimus.

Kaip pritaikyti?

Kontrolinės renginių juostelės yra plačiai naudojamos ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse. Manoma, kad jų idėja gimė Indijoje, o šiandien jos yra vienas geriausių sprendimų, norint atskirti renginio dalyvius bei kontroliuoti jų srautus. Renginiuose tokio tipo juostelės dažniausiai tvirtinamos ant dalyvių ar svečių riešų. Jos gali būti skirtingų tipų. Pavyzdžiui, norint atskirti svečius. Galima rinktis netgi skirtingų spalvų juosteles, kai reikalinga atskirti skirtingose zonose esančius svečius. Taip pat, kai reikia pažymėti ar išskirti dalyvius. O štai, pastaruoju metu Lietuvoje barai ir kavinės šiuo metu tokias juosteles plačiai naudoja, norėdami atskirti Galimybių pasus turinčius lankytojus.

Organizatorių archyvo nuotr.

Kokias rinktis?

Dažniausiai tokios riešo juostelės yra ryškių neoninių spalvų. Jas labai lengva naudoti, nes jos atkeliauja suklijuotos vieną šalia kitos lapeliais po 10vnt. Kiekviena juostelė lengvai atsiplėšia ir yra priklijuojama ant lankytojo riešo. Ryški spalva reikalinga tam, kad iš tolo būtų galima matyti, jog renginio dalyvis turi juostelę. Tačiau pastaruoju metu populiarėja ir juodos kontrolinės juostelės. Tai – naujausia tendencija. Taip pat vis dažniau klientai ieško kokybiškesnių ir patrauklesnių juostelių. Pavyzdžiui, iki šiol plačiai naudojamos popierinės Tyvek juostelės vis dažniau vietą užleidžia prabangesnėms medžiaginėms riešo apyrankėms. Tai ypač dažnas pasirinkimas organizuojant svarbias iškilmes ir kitus panašius renginius su kviestiniais VIP svečiais.

Organizatorių archyvo nuotr.

Kur įsigyti?

Kontrolinės dalyvių juostelės parduodamos internetu. Tai yra geriausia vieta įsigyti Jums reikalingą kiekį iš patikimo gamintojo „Juostelės Tau“. Tai vienas didžiausių Lietuvoje kontrolinių juostelių pardavėjų. Pagal Jūsų pageidavimą, juostelės gali būti paprastos vienspalvės. Tačiau spalvą galite pasirinkti. Taip pat ant juostelių gali būti Jums reikalingi užrašai, tokie kaip „Dalyvis“, „Svečias“, „Personalas“, Jūsų logotipu ar pilna juostelės personalizacija norimu motyvu. Kontrolinių juostelių kaina yra nedidelė, todėl jos dažniausiai perkamos dideliais kiekiais. Užsukę į juostelėmis prekiaujančią parduotuvę galite pasirinkti Jums patikusias ir užsisakyti Jums reikalingą kiekį. Įprastai juostelės parduodamos šimtais ar net tūkstančiais, priklausomai nuo Jums reikalingo kiekio. Juostelių kaina yra žema. už kelis šimtus juostelių sumokėsite keliasdešimt eurų, o užsakymas atkeliaus paštu arba į paštomatą.

Užsakymo Nr. KMC210194

Ši informacija yra portalo vilniausžinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į vilniausžinios.lt. Parašykite mums adresu info@medijos.lt

 

Taip pat skaitykite: