Užrakinus duris ar pametus durų raktą, žmonės įpratę pasiduoti panikai ir priimti neracionalius sprendimus, tačiau to daryti tikrai nepatariame. Tai suprantama ir pagrįsta daugelyje situacijų, kai tai yra netikėta, kelia įtampą ir painiavą. Neturėdami galimybės atidaryti tinkamų durų, dažnai nežinome, kaip elgtis, nes į tokią situaciją patenkame pirmą kartą. Tokiu atveju avarinių durų atidarymas yra protingas sprendimas, galintis sutaupyti laiko, sveikatos ir pinigų.

Kaip elgtis, kuomet negalite įeiti į namus?

Bandant apsisaugoti nuo nemalonios durų užrakinimo situacijos, pravartu iš anksto turėti atsarginį raktą. Juos gali atlikti avarinio atrakinimo specialistai. Verta paminėti, kad vis dar retai daug žmonių turi atsarginį namų ar automobilio raktelį, o kai turi, užrakinus duris dažniausiai lieka vienintelis atsarginis raktas viduje. UAB „Ozo serviso“ raktų gaminimo ir avarinio atrakinimo ekspertai patars, kaip elgtis įvairiose situacijose.

Avarinis atrakinimas pačiam nėra geriausias sprendimas

Nepraėjus pro užrakintas duris dažnai kyla pyktis ir neviltis. Pagrindinė to priežastis – asmeninis laikas švaistomas nenumatytiems ir neplanuotiems įvykiams. Taigi užrakinę duris ar pametę durų raktą dažnai priimame ne tokius logiškus sprendimus, pavyzdžiui, patys bandome išlaužti duris. Deja, tai padaro daugiau žalos ir gali susižaloti bei sugadinti kitus durų elementus. Pažeistas duris greičiausiai reikės taisyti arba pakeisti, todėl rezultatai nuvilia, sugaištama daug laiko ir bus padaryta nereikalinga žala.

Kitas dažnas šios problemos sprendimas – kreiptis į spynų specialistą, kad šis pakeistų ar suremontuotų pažeistą spyną. Tačiau nors šis būdas gana saugus, užtrunka nemažai laiko, kol atvyksta serviso ekspertai, o netikėtiems gedimams jis nėra patogus. Profesionalios avarinės durų spynos atrakinimas gali ne tik padėti greitai susidoroti su kritinėmis situacijomis, bet ir užtikrinti visišką saugumą, kai durys atrakinamos.

Real estate agent with house model and keys

Kodėl verta rinktis avarinį durų atrakinimą?

Kaip pastebėjo avarinio atrakinimo ekspertai, pagrindinė priežastis, dėl kurios dažnai neatidarome durų, yra ta, kad pametame raktus ir tai suprantame tik pradėję jų ieškoti kišenėse ar kitur, kur jie gali būti. Pasąmoningai mes instinktyviai svarstome įvairius scenarijus: automobilio lango išdaužimą, patekimą į namus iš balkono, durų išlaužimą ir pan. Tačiau greičiausias ir pigiausias pasirinkimas – kreiptis pagalbos į profesionalų avarinių durų spynų meistrą. Durų atrakinimas – nemalonus laiko švaistymas. Tai žinodamas, meistras gali greitai pasiekti jam skirtą vietą ir būti aprūpintas visa reikalinga darbo įranga, leidžiančia atrakinti bet kokio tipo spyną su minimalia žala.

Užrakinta durų spyna ar sulūžęs raktas yra nemenka problema

Verta pripažinti, kad užrakinta durų spyna ar sulūžęs raktas yra nemenka problema, nes be profesionalios pagalbos ir reikalingų įrankių durų atidaryti nepavyks. Patyrę durų atidarytojai yra susipažinę su darbo subtilybėmis, todėl gali pakankamai greitai atidaryti užrakintas duris ir išimti sugadintas spynas remontui. Vienas iš variantų – UAB Ozo servisas, ne tik gausite profesionalią avarinio durų atidarymo paslaugą, bet ir suteiksime atsarginių raktų komplektą, kad tokių situacijų išvengtumėte ateityje, kreipkitės į „Ozo servisą“. Pasirūpinkite savo saugumu ir būkite pasiruošę bet kokiai gyvenimo situacijai, kuri jus gali ištikti netikėtai. Taip pat būtinai palikite atsarginius raktus kitiems šeimos nariams, jei jų prireiktų pametus ar jiems sugedus. Nepalikite atsarginių raktų namuose ir automobilyje, nes tai tikrai neduos jums daug naudos.

Užsakymo Nr. KMC220039

Ši informacija yra portalo vilniausžinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į vilniausžinios.lt. Parašykite mums adresu info@medijos.lt

 

Taip pat skaitykite: