Organizatorių archyvo nuotr.

Ieškote kur leisti savo vaiką priešmokykliniam ugdymui? Licėjus, kuriame dirba patyrę specialistai – tai puikus ir patikimas sprendimas. Išleisti vaiką į tinkamą ugdymą įstaigą yra didelė atsakomybė. Svarbu gerai žinoti, koks ugdymas vykdomas atitinkamoje įstaigoje, kokios švietimo programos įgyvendinamos, kokie specialistai dirba. Skaitydami šį straipsnį gausite daugiau informacijos apie licėjų, kuriame užtikrinamas kokybiškas švietimas su dideliu rūpesčiu kiekvienam vaikui.

Profesionali ugdymo programa

Vaikai licėjuje ugdomi pagal iš anksto paruoštą ir praktikoje gerai patikrintą švietimo programą, atitinkančią aukščiausius standartus. Pagrindiniai švietimo principai: humaniškumas, demokratiškumas ir atvirumas idėjoms. Pabaigęs programą vaikas gauna pradinį išsilavinimą pagal valstybinius standartus. Į programą įtrauktos įvairių sričių žinios su daugybe inžinerinės bei meninės pakraipos disciplinų.

Dėmesys – kūrybingumo lavinimui

Originali asmenybė šiais laikais yra labiausiai vertinamas turtas, todėl kūrybingumui bei kritinio mąstymo lavinimui licėjuje skiriamas išskirtinis dėmesys. Kaip ugdomas vaiko kūrybingumas? Vykdomos švietimo programos yra lanksčios ir derinamos pagal vaiko polinkius, kuriuos laiko tėkmėje nustato patyrę mokytojai. Programoje daug lengvai pasirenkamų dalykų, kurie gali būti keičiami priklausomai nuo naujų vaiko polinkių bei atradimų. Vaikas skatinamas mąstyti kūrybiškai skiriant jam ypatingą dėmesį ir rūpestį.

Licėjus pasirūpins visokeriopu vaiko švietimo ir jo gabumų atskleidimu. Patikėkite savo atžalas patyrusiems specialistams ir būkite užtikrinti dėl teisingo ir svarbiausius principus atitinkančio ugdymo!

Užsakymo Nr. KMC210081

Ši informacija yra portalo vilniausžinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į vilniausžinios.lt. Parašykite mums adresu info@medijos.lt

 

Taip pat skaitykite: