Filmo "Keršytojai. Pabaiga" kadras

Įspėjimas! Šis straipsnis atskleidžia kai kurias filmo „Keršytojai. Pabaiga” siužeto detales. 

Kas nutiks po paskutiniosios „Keršytojų“ dalies? Šis klausimas kamuoja daugelį „Marvel“ visatos gerbėjų kurie matė kaip kai kurie filmo herojai miršta arba palieka „Marvel“ visatą.

Pirmosios užuominos pastebimos jau liepą pasirodysiančioje kino juostoje  „Žmogus – voras: Toli nuo namų“ kur galima įžvelgti įvykius kurie vyksta po „Keršytojų“ paskutinės dalies.

„Toli nuo namų“ treileryje gerbėjams pristatomas Džeiko Gylendhalo vaidinamas personažas, kurį komiksų gerbėjai gali akimirksniu atpažinti kaip garsųjį piktadarį iš  „Žmogaus-voro“ – vardu Mysterio. „Toli nuo namų“ pasaulyje Mysterio nėra blogietis. Jo atliekamas vaidmuo paskleidžia įdomių užuominų apie „Marvel“ visatos herojų ateitį.

Po „Marvel“ visatos sunaikinimo, griūties ir galų gale atkūrimo, jos gyventojai žino, kad realybė neišvengiamai pasikeitė. Jie žino, kad ateiviai yra tikri, superherojai egzistuoja, o bent pusė visatos populiacijos pradingo penkeriems metams. Jie taip pat žino, kad atsirado grupė žmonių, kurie buvo pakankamai stiprūs, kad stotų į mūšį su blogiečiais, kad grąžintų gyvybes visiems jas praradusiems. Tačiau kelio atgal nėra ir susidūrus su netikėtomis pasekmėmis tikėtina sulaukti visos eilės reakcijų – įkvėpimo, baimės ir, kaip Mysterio atveju – oportunizmo.

Komikso veikėjas Misterijo apgaulingai įtikina aplinkinius, jog yra superdidvyris, kai tuo tarpu naudojasi buvusiame darbe išmoktais įgūdžiais. Panašu, kad „Žmogaus – voro“ filme jo įgūdžiai labai nepakis ir jis darys tą patį, tik jis naudos savo jėgas gėriui, o ne blogiui. Arba bent jau kurs didvyrio įvaizdį klastodamas nusikaltimus ir nelaimes, kad galėtų iš jų išgelbėti žmones. Kodėl kažkas norėtų taip elgtis? Na, jei pažvelgtume į Tonį Starką, kuris buvo superherojų „veidu“ visame pasaulyje daugiau nei 15 metų, tai yra labai pelningas verslo modelis, kuris pavertė jį superžvaigžde.

Kersytojai. Pabaiga 2

Išskyrus šlovės ir turtų siekimą pasaulyje, kur „Keršytojai“ iširo, greičiausiai atsiras keletas naujų herojų. Daugelis pokalbių apie „Marvel“ filmų ateitį susitelkė aplink „Disney-Fox“ susijungimą, kuris suteikia „Marvel“ prieigą prie tokių herojų kaip „Fantastiškasis ketvertukas“ ir „X-Menai“. „Keršytojų“ subyrėjimas būtų puiki priežastis, dėl kurios viena iš šių ikoninių grupių debiutuotų „Marvel“ visatoje.

Didžioji dalis „X-Men’ų“ istorijos, tiek ekrane, tiek už jo ribų, buvo paremta idėja, kad komanda slapstosi, dažniausiai dėl priešiškų anti mutantinių nuotaikų. Jei „Marvel“ norėtų įvesti Charlesą Xavierą ir jo mutantų grupę, būtų labai lengva įtikinti, kad juos iš tiesų „Talentingų jaunuolių mokykloje“ slaptai mokė Xavieras, tačiau po Tonio mirties lyderis jautėsi priverstas pristatyti savo superkomandą pasauliui. Daugelis „X-Men’ų“ žurnalų jau turi gilias komiksų sąsajas su „Keršytojų“ nariais. Juodoji pantera kažkada buvo susijęs su Storm, galinga superheroje, kuri gali valdyti orą ir trumpai buvo „Keršytojų“ komandos dalimi. Scarlet Witch yra vieno garsiausių „X-Men’ų“ priešų, Magneto, dukra Carol Danvers ilgametė „X-Men’ų“ sąjungininkė, kažkada turėjo galias, kurios buvo pavogtos galias siurbiančių paauglių iš „Rogue“ ir tai tapo esmine pasakojimo, junginačio šiuos du veikėjus dalimi.

Yra keletas potencialių siužeto vystymo kampų, kurių studija galėtų imtis, tačiau tai, kad „Keršytojai“ jau išėję, o su jais išaugo ištisa vaikų karta reiška, jog tai galėtų tapti puikia proga pristatyti jaunesnę, ankstesnių herojų įkvėptą komandą.

Taip pat yra daug kitų naujų herojų, kuriuos galėtų pristatyti, pavyzdžiui, Marvel / Kamala Khan arba Riri Williams / Ironheart. Taigi, nors „Marvel“ visatos pirmojo dešimtmečio „Keršytojų“ komandos laikas baigėsi, antrasis dešimtmetis tik prasideda ir žada, kad didžiųjų herojų pasirodymas dar laukia ateityje.

Taip pat skaitykite: