Stilius: Prog-folk, Indie bard-rock, Alternative rock

Mindaugas Briedis ir grupė

Grupė (Vilnius) suburta aplink poetą ir filosofijos daktarą Mindaugą Briedį, dabar nutolo nuo savo bardo tradicijos šaknų ir groja aštresnį indie-folk-roką. Tuo pačiu išliko dėmesys tekstų kokybei. Grupės muzikantai turi nemažą sceninę patirtį ankstesniuose arba lygiagrečiuose projektuose, muzika ir eilės orientuotos tiek į vyresnį, tiek ir į akademinį ir/ar alternatyvų jaunimą.

Be koncertų ypatingose Vilniaus vietose (planetariumuose, bažnyčiose bei kino teatruose) bei festivalių „Tai-Aš“, „Mėnuo Juodaragis“, sumažinta grupės sudėtis 2011 m. grojo JAV (Čikagos ir Santa-Fe miestuose). Koncertų JAV metu buvo bendradarbiaujama su Čikagos filosofu bei poetu Steven Schroeder bei Kęstučio Stankevičiaus džiazo grupe.

2015 Lapkričio mėnesį muzikos klube „Tamsta“ grupė pristatė albumą „Mėnulio sultys“.

Nariai: Mindaugas Briedis (balsas, gitara, prakalbos), Judita Butkevičiūtė (balsas), Rafal Jackievič (saksofonas), Bernardas Prušinskas (bosinė gitara), Laurynas Vaitulevičius (el. gitara), Mantas Tamulionis (būgnai);

Mindaugo Briedžio Grupė “Alaus namuose” sugros mieliausias elektrines ir akustines kompozicijas, pasidalins pastarųjų mėnesių pasiekimais ir tolimų metų aidais.

Ši informacija yra portalo vilniausžinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į vilniausžinios.lt. Parašykite mums adresu info@medijos.lt

 

Taip pat skaitykite: