Organizatorių archyvo nuotr.

Daugelis moterų, norėdamos įsigyti naują drabužį, keliauja į įvairias fizines parduotuves, tačiau kitos kur kas mieliau renkasi apsipirkimą internetu. Gurkšnoti kavą ir patogiai įsitaisius lovoje naršyti po internetinių parduotuvių puslapius gali būti visai smagu.

Tačiau apsipirkimas internetu kartu gali kelti ir stresą. Kas bus, jei drabužis netiks? Ar šio prekės ženklo drabužių dydžiai yra tokie patys kaip ir kitų? Ar medžiagos bus kokybiškos? Jums reikia atsakymų į daugybę klausimų. Taigi, kokių priemonių galite imtis, kad apsipirkimas e. parduotuvėse būtų malonesnis ir paprastesnis, o įsigyti drabužiai internetu jums puikiai tiktų?

  • Nustatykite savo biudžetą. Kai mintyse turite konkretų skaičių, tampa daug lengviau planuoti savo apsipirkimo kelionę ir išvengti pernelyg didelių išlaidų. Vienas iš būdų tai padaryti – sudaryti visų drabužių, kuriuos, jūsų manymu, reikės įsigyti per vienus metus, sąrašą, ir tada apskaičiuoti, kiek norėtumėte išleisti kiekvienam drabužiui. Kai būsite nustačiusios bendrą sumą, laikykitės jos ir neišleiskite daugiau nei esate numačiusios.
  • Sudarykite pageidavimų sąrašą. Pirmiausia turėtumėte atidžiai sudaryti jums būtinų drabužių sąrašą. Šį sąrašą vertėtų reguliariai peržiūrėti ir prireikus pakoreguoti. Kai pradėsite drabužių paieškas, peržvelkite sąrašą, kad prisimintumėte, ko jums iš tikrųjų reikia. Apsipirkimas pagal sąrašą paprastai būna sėkmingesnis, nei lankymasis parduotuvėse galvojant tik apie vieną konkretų daiktą. Net jei pirmuoju bandymu ir nerasite visko, ko jums reikėjo, per kelis apsipirkimus greičiausiai išbrauksite didžiąją dalį sąraše esančių daiktų. Be to, ieškodamos drabužių internetu žymėkite jums patikusias prekes ir sugrįžkite prie jų, kai joms bus taikomos nuolaidos.
  • Žinokite savo išmatavimus. Visuomet turėkite savo klubų, liemens ir krūtinės išmatavimus. Tai padės apsipirkinėjant internetu, nes galėsite palyginti savo išmatavimus su e. parduotuvės dydžių lentelėse pateiktais išmatavimais. Ir net jei prie patikusio drabužio nurodytas dydis jums tinka, neatsisakykite galimybės peržiūrėti konkrečių gamintojų dydžių lentelę, nes, kaip žinia, įvairių prekių ženklų naudojami išmatavimai skiriasi.
  • Sudarykite jau turimų drabužių sąrašą. Svarstydamos apie naujo drabužio įsigijimą, mintyse pasistenkite sudaryti savo spintoje esančių drabužių sąrašą, kuriuos galėsite dėvėti su juo. Jei nekursite visiškai naujo garderobo nuo nulio, tikriausiai norėsite, kad šis naujas drabužis gerai derėtų su keliomis jau turimomis stiliaus detalėmis. Jei megztinis, kurio trokštate, nedera su jokiais namuose turimais drabužiais, pagalvokite, kodėl taip gali būti. Ar bandote savo stilių pakreipti kita linkme? Dažniausiai, jei drabužis nedera su jokia kita jūsų turima apranga, jis gali būti jums netinkamas. Žinoma, būna išimčių, pvz., jei tai yra išskirtiniai drabužiai ypatingoms progoms.
  • Paįvairinkite savo garderobą. Lengva pasilikti prie tų pačių „saugių“ drabužių. Tačiau jums tikrai nereikia kelių juodų suknelių ar penkių porų tamsių džinsų. Turėdamos kelis tokius pačius drabužius bereikalingai perpildysite savo spintą, todėl jums bus sunkiau tinkamai apsirengti. Jei radote drabužį, kuris jums patinka, bet savo spintoje jau turite kažką panašaus, gerai pagalvokite, ar naujas drabužis jums patinka labiau nei tas, kurį turite, ir kiek tokių drabužių iš tikrųjų norite turėti?
  • Pasirinkite daugiau ir tada atrūšiuokite. Apsipirkinėdamos internetu į pirkinių krepšelį įsidėkite visus jums patinkančius daiktus, o tada redaguokite savo pasirinkimus. Pasirinkusios daugiau daiktų, galėsite geriau juos palyginti ir nuspręsti, kurie iš jų jums labiausiai patinka. Tikrai atrasite tokių, kurie jums netiks, ir tokių, kurie jus maloniai nustebins.
  • Atidėkite“ patikusius drabužius. Jei dvejojate dėl kokio nors drabužio, įsidėkite jį į e. parduotuvės krepšelį ar įtraukite į savo pageidaujamų prekių sąrašą ir luktelėkite dieną ar dvi, kad turėtumėte laiko apsispręsti. Praėjus kuriam laikui sugrįžkite į e. parduotuvę ir pagalvokite, ar tas drabužis jus vis dar domina.

Šie keli paprasti, tačiau praktiški patarimai kiekvienai iš jūsų turėtų padėti lengviau apsipirkti internetu ir išsirinkti jūsų skonį bei stilių geriausiai atitinkančius drabužius.

Užsakymo Nr. Nr. KMC2200077

Taip pat skaitykite: