Nepaisant,  kad Lietuvoje orai šyla, „Liepkalnyje“ sniego tikrai netrūksta – jo storis šiuo metu siekia net 30 cm. Taigi, slidinėjimo mylėtojai dar gali pasimėgauti žiemos malonumais ir artėjant pavasariui.

Vilniečiai ir miesto svečiai, neabejingi slidinėjimui ir puikiam laisvalaikio praleidimui, gali džiaugtis, kad šią žiemą prie pat Vilniaus centro esantis „Liepkalnis“ atgimė iš naujo.

Slidinėjimo entuziastai čia savo jėgas gali išbandyti net keliose trasose, skirtose pradinukams, vidutiniokams, pažengusiems ir ekspertams bei pramogauti sniego parke. Net ir nemokantieji slidinėti „Liepkalnyje“ gali lengvai pasimokyti specialioje snieglentininkų ir slidininkų mokykloje.

„Liepkalnio” darbo laikas: pirmadieniais – nuo 14.00 iki 23.00 val., antradieniais-penktadieniais – nuo 12.00 iki 23.00 val., šeštadieniais – nuo 9.00 iki 24.00 val., sekmadieniais – nuo 9.00 iki 22.00 val.

Ši informacija yra portalo vilniausžinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į vilniausžinios.lt. Parašykite mums adresu info@medijos.lt

 

Taip pat skaitykite: