Organizatorių archyvo nuotr.

Birželio 1 d. – rugpjūčio 23 d. vyksta priėmimas į profesinio mokymo programas, o iki rugpjūčio 31 d. pasirašomos mokymosi sutartys.

Mokytis profesinio mokymo programose asmenys priimami pagal nustatytus reikalavimus išsilavinimui. PMC „Žirmūnai“ studijuoti galimybes suteikiame visoms asmenų grupėms: neturintys kvalifikacijos kviečiami mokytis pirminio profesinio mokymo programose, o asmenys, kurie jau yra įgiję kvalifikaciją, kviečiami į tęstinio profesinio mokymo programas, skirtas kitai kvalifikacijai įgyti. Mokytis galima stojant į bendrąjį priėmimą, siunčiant prašymą Užimtumo tarnybai (UŽT) ir savo lėšomis. Siūlome per 90 įvairių skirtingos trukmės profesinio mokymo programų, kurios padeda įgyti, keisti ar tobulinti profesinę kvalifikaciją ir tuo pačiu įsitvirtinti nuolat besikeičiančioje darbo rinkoje.

Organizatorių archyvo nuotr.

Kviečiame rinktis paklausias svetingumo (virėjo, konditerio, padavėjo – barmeno), verslo ir technologijų (apskaitininko, e. parduotuvės specialisto, siuvėjo, ekspeditoriaus), socialinių, sveikatos ir grožio paslaugų (kosmetiko, masažuotojo,  socialinio darbuotojo, slaugytojo padėjėjo) ar kitas profesijas ir savo svajones paversti realybe.

Džiaugiamės, kad mokslas profesinėje mokykloje populiarėja, tampa geidžiamu pasirinkimu, atliepdamas mokinių norą mokytis itin trumpai (siūlomų programų trukmė nuo pusės metų iki trejų metų, jei stojama į gimnazijos klasę), o mūsų mokyklą baigęs absolventas gali iškart įsidarbinti.

Organizatorių archyvo nuotr.

Mokymo centre „Žirmūnai“ laukiami įvairaus amžiaus ir išsilavinimo asmenys, įgiję pagrindinį, vidurinį ar universitetinį išsilavinimą:

  • Moksleiviai, stojantys į 9 klasę, šiemet kviečiami mokytis „eksperimentinėje“ klasėje ir rinktis iš dviejų profesijų: e. parduotuvės konsultanto ir padavėjo – barmeno. Tokiu būdu baigę gimnaziją ir sėkmingai išlaikę egzaminus gausite brandos atestatą ir profesijos diplomą vienu metu.
  • Stojantiems mokytis į 11 gimnazijos klasę galimybės platesnės – galima rinktis 6 skirtingas programas kartu su vidurinio ugdymo programa. Svarbu paminėti, kad įgytas brandos atestatas niekuo nesiskiria nuo įgyto gimnazijoje. Baigę mokymo centro gimnazijos skyrių mokiniai gali siekti tolesnio mokslo: stoti į kolegijas ar universitetus, turėdami profesiją.
  • Baigusiems 12 klasių siūlome rinktis vieną iš 12 patinkančių profesijų, kurių trukmė nuo 8 mėn. iki 2 metų.
  • Jeigu mokinys nori įgyti profesijos žinių, tačiau mokytis savoje gimnazijoje, tokias galimybes taip pat suteikiame – tai PMP (profesinio mokymo programos) modulių pasirinkimas besimokant savo gimnazijos 9-12 klasėse.
Organizatorių archyvo nuotr.

MC „Žirmūnai“ dalyvauja bendrajame priėmime, kuriam prašymai teikiami elektroniniu būdu per informacinę sistemą LAMA BPO (Lietuvos Aukštųjų mokyklų asociacija Bendrajam priėmimui organizuoti).

Stojantieji į 9-tą klasę prašymus teikia ir sutartis pasirašinėja tiesiogiai mokymo centre.

Organizatorių archyvo nuotr.

MC „Žirmūnai“ palankios mokymosi sąlygos: nemokamas mokslas, bendrabutis miesto centre ir stipendija nuo pat 9-os klasės. Mokymai vyksta atnaujintose, moderniai įrengtose mokymosi ir praktikos klasėse, laboratorijose, jaunimo poreikius atitinka šiuolaikiškai įrengtos erdvės. Sklandų ir įdomų mokymosi procesą užtikrina didžiulę praktiką sukaupusi  profesijos mokytojų komanda, dinamiški ir įdomūs susitikimai su verslo atstovais, žymių verslininkų meistriškumo pamokos.  Mūsų mokiniai – aktyvūs profesinio meistriškumo konkursų dalyviai, didžiuojamės aukščiausiais pasiekimais tarptautiniuose ir nacionaliniuose čempionatuose ir konkursuose.

Mūsų centre šiuo metu pagal visas programas mokosi per 4000 mokinių, specializuojamės verslo ir svetingumo srityse, pagrindinė būstinė Vilniuje, Žirmūnų g. 143 ( www.mczirmunai.lt). Turime du filialus: Pietų su Kurorto skyriumi Druskininkuose, taip pat Verslo ir technologijų skyrių Veisiejuose bei Šiaurės filialą su Pakruojo ir Zarasų – Ignalinos skyriais.

Organizatorių archyvo nuotr.

Susidomėjote? Detalesnė informacija apie stojimą internetinėje svetainėje: https://www.mczirmunai.lt/priemimas/

Užsakymo Nr. KMC220127

Taip pat skaitykite: