Organizatorių archyvo nuotr.

Šiuo metu rinkoje yra tiek daug apyrankių, jog kartais gali pasirodyti sunku išsirinkti ir suprasti, kokios yra tinkamiausios bei, kurios puikuojasi mados viršūnėje. Tai gali būti apyrankės su deimantais ar net raudono siūlo apyrankės. Tad šiandien pateikiame 5 apyrankių tipų, kurios užkariaus pasaulį 2021 metais.

Apyrankių rinkinys

Apyrankių rinkiniuose, riešo papuošalas įprastai būna kietas, be užsegimo. Tai apvalių formų standūs dirbiniai, kuriais galima pasipuošti bet kokia proga. Kadangi jie neturi užsegimo, papuošalai tiesiog užmaunami per delną, todėl rinkinys gali laisvai judėti, barškėti.

Dėvėdamos kelias plonas apyrankes, merginos gali jas sluoksniuoti, derinti įvairius skirtingus dirbinius. Taip pat galima puoštis plonų ir plačių apyrankių deriniais.

Grandinėlės tipo apyrankė

Šios apyrankės gali būti gaminamos ne tik iš paprasto metalo, bet ir iš sidabro, aukso. Jos puikiai tinka nešioti kasdienai bei, taip pat, pasipuošti iškilmingomis progomis.

Šios apyrankės įprastai turi užsegimą, tad jas saugu nešioti, nebijant pamesti.

Pandora

Parduotuvėje „Pandora“ galima įsigyti karoliukų apyrankes, kurios Amerikoje kitaip vadinamos „Charm apyrankėmis“. Karoliukų apyrankės išpopuliarėjo dar XX-ame amžiuje. Na, o atsidarius „Pandoros“ parduotuvėms išpopuliarėjo ir atminimų karoliukai, kurie dovanojami įvairiomis, svarbiomis progomis. Tokios karoliukų apyrankės madoje bus dar ilgai, tad ir 2021-ieji ne išimtis.

Puiku yra tai, kad jos ne tik puošnios, bet ir itin brangios ne pinigine prasme, o dvasine. Šie karoliukai dažnai yra dovanos, kaip minėta, dovanojamos įsimintinomis progomis. Tai suteikia šioms apyrankėms dar daugiau meilės.

Perlų apyrankės

Perlų apyrankės yra klasikinės, tad jų dėvėti kasdien nepatariama. Jos tinkamos nešioti svarbiomis progomis. Tiesa, nors ir skirtos puoštis, jos tinka prie beveik bet kokios aprangos: kostiumėlio, suknelės, sijono, marškinėlių ir net džinsų.

Yra manančių, kad perlų apyrankės jau išėjusios iš mados, tačiau tai netiesa. Perlai – klasika, kuri išliks madoje amžinai.

Raudono siūlo apyrankės

Raudonas siūlas jau nuo senų senovės yra naudojamas kaip amuletas. Taigi, pagrindinė jo funkcija yra pritraukti teigiamą energiją, tokį siūlą aplink riešą dėvinčiam žmogui. Tačiau ši apyrankė yra puikus stiliaus akcentas, kuris tinka prie kasdien nešiojamų drabužių.

Jei dėvite šią apyrankę ant kairės rankos, tai ji atbaidys blogio jėgas ir kitų žmonių siunčiamus magiškus gyvius. Jei ant dešinės – tai mergina ieško vyro! Taip, tai sena tradicija, kurios metu netekėjusios merginos nešiodavo raudono siūlo apyrankę ant dešiniojo riešo, kad atkreiptų vyrų dėmesį.

Užsakymo Nr. KMC200169

Ši informacija yra portalo vilniausžinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į vilniausžinios.lt. Parašykite mums adresu info@medijos.lt

 

Taip pat skaitykite: