Organizatorių archyvo nuotr.

Norint bent akimirkai ištrūkti iš kasdienės ir seniai pabodusios rutinos ar ilgiau pailsėti naujoje ramioje aplinkoje, kuri atgaivintų mintis, kūną ir sielą, dažnai pasirenkama apsistoti viešbutyje. Tačiau tokiu atveju mus vis tiek supa daugybė žmonių, o prabangaus viešbučio kambario kaina neretai viršija numatytą atostogų ar kelias dienas trunkančiam poilsiui skirtą biudžetą. Laimei, yra išeitis, kurią siūlo „Royal Marbles“ – prezidentiniai apartamentai Vilniuje už įprastą viešbučio kambario kainą!

Kiekvienam prieinamas aukščiausios klasės sprendimas

Apgyvendinimo paslaugų rinkoje vyrauja požiūris, kad prezidentinės klasės apgyvendinimas prieinamas tik 4-5 žvaigždučių viešbučiuose, o tokie kambariai, kurių bendras plotas nors ir nėra itin didelis, kainuoja ne mažiau kaip 200-300 EUR už parą. Tačiau „Royal Marbles“ erdvūs apartamentai, įsikūrę sostinės širdyje Subačiaus g. 1, šią nusistovėjusią tendenciją nori pakeisti, siūlydami vartotojams apgyvendinimo paslaugas, kurios savo kaina ir kokybe neretai aplenkia net prabangiausius 5 žvaigždučių viešbučių kambarius.

„Royal Marbles“ prezidentinių apartamentų kūrėjai teigia norėję sukurti nepriekaištingos šiuolaikinės prabangos pavyzdį – erdves, kurios praplečia įprastą apgyvendinimo paslaugų suvokimą. Prezidentinės klasės apartamentų kainos rinkoje labai aukštos, todėl ne kiekvienas gali sau leisti tokią prabangą. Tačiau dabar tai prieinama visiems – tiek Vilniaus svečiams, tiek nuo kasdienybės norintiems atitrūkti sostinės gyventojams.

Organizatorių archyvo nuotr.

Kodėl verta pasirinkti „Royal Marbles“ prezidentinės klasės apartamentus?

Šiuolaikinis vartotojas žino, ko nori, ir kelia pakankamai aukštus reikalavimus, todėl dabartinė rinka nuolat plečiasi ir tobulėja, siekdama patenkinti kintančius vartotojų poreikius. Paklausti, kuo gi išsiskiria „Royal Marbles“ apartamentai, jų atstovai atsako, kad „prezidentinės klasės apartamentų įrengimas truko ilgiau nei trejus metus, siekiant rezultato, kuris kalbėtų pats už save, t.y., kad sukurtas vaizdas ir modernios prabangos pojūtis nepaliktų abejingų šio viešbučio svečių ir po malonios bei atpalaiduojančios viešnagės ilgai neišblėstų iš atminties, kviesdamas čia sugrįžti.“

Organizatorių archyvo nuotr.

Karališkų apartamentų sostinėje valdytojai pasakoja, kad „Royal Marbles“ sudaro trys vienas šalia kito esantys apartamentai, kurių kiekvienas turi savo vardą ir stilių – „Maestro“, „Gloria“ ir „Thornado“ – su vaizdu į Filharmoniją ir Basanavičiaus paminklą, o šalia jų yra Rotušė ir Aušros vartai. Numeriai nuo 50 iki 64 kv. m. – bent dvigubai didesni už įprastai viešbučių siūlomus kambarius.

„Mūsų sukurti prezidentinės klasės apartamentai išsiskiria kokybe, įspūdingu interjeru ir originaliais sprendimais, kurių paprastai nerasite net viešbučiuose. Apartamentų interjere vyrauja žemės spalvos ir natūralios medžiagos, tokios kaip ąžuolas, marmuras, natūrali oda, akmens plytelės. Kiekvienam numeriui būdingas originalus dizainas, kurį atspindi vidaus interjeras. Kiekviename kambaryje instaliuotos įspūdingos žaliosios sienos.

Organizatorių archyvo nuotr.

Aukščiausio lygio prabangą kiekvienas mūsų svečias gali pajusti ir miegodamas numeriuose esančiose rankų darbo didelėse ir patogiose „Maranga“ lovose iš natūralių medžiagų, kurių gamintoja – visame pasaulyje žinoma švedų kompanija „Hästens“– iš esmės pakeitė kokybiško miego sampratą. Norėjome svečiams pasiūlyti kažką neįtikėtino ir pribloškiančio – apie penkiaženklę sumą kainuojančią lovą kalbėjo įkūrėjai. Apartamentuose pasitelkti „BoConcept“, Sony“, „Savant“ ir „Viessmann“ sprendimai užtikrina aukščiausio lygio patirtį tiek norintiems paminėti svarbią gyvenimo progą, tiek svečiams, ieškantiems ramybės ir atsipalaidavimo vienumoje ar su antrąja puse.

Organizatorių archyvo nuotr.

Apartamentuose integravome išmanaus namo sprendimus – pradedant išmaniu apšvietimu, kuomet vos vieno mygtuko paspaudimu galima keisti apšvietimą, tokiu pat paprastu stereo sistemos įjungimu ir baigiant automatiniu būdu valdomomis užuolaidomis ar patekimu į savo numerį suvedant PIN kodą, todėl nereikia rakto. Kiekvienas mūsų svečias taip pat gali naudotis automatiniu lietaus dušu, 100% užtemdančiomis užuolaidomis, kavos aparatu, stalo indais ir įrankiais, šaldytuvu, pūkine patalyne ir Anglijos karališkosios šeimos tiekėjų „Molton Brown“ tualeto reikmenimis, kurie užtrina nepriekaištingą komfortą ir nepamirštamą viešnagę“, – sako aukščiausios klasės apartamentų „Royal Marbles“ įkūrėjai ir priduria, kad svečiams pageidaujant numeriai gali būti personalizuoti, pritaikant erdves konkretiems poreikiams ir progoms – nuo vidaus apšvietimo ir muzikos, iki gėlių ir maisto.

Organizatorių archyvo nuotr.

Besikeičiantis požiūris į poilsį ir apgyvendinimo paslaugas

Augant vartotojų poreikiams, keičiasi ir jų požiūris – jie pageidauja daugiau prabangos, aukščiausios klasės sprendimų ir didesnio modernumo. Todėl šiandien apgyvendinimo paslaugos, kurios be apgyvendinimo funkcijos svečiams suteikia galimybę atsigauti unikalioje ir prabanga alsuojančioje aplinkoje, tampa daug patrauklesne alternatyva tradiciniams sprendimams.

www.royalmarbles.lt – požiūrį į kokybišką poilsį ir atsipalaidavimą keičiantys prezidentiniai apartamentai Vilniaus senamiestyje. Užsisakydami tiesiogiai, įveskite nuolaidos kodą DVIESE30 ir mėgaukitės viešnage su nuolaida! Paskubėkite – akcijos laikas ribotas!

Užsakymo Nr. KMC220156

Taip pat skaitykite: