Gaivus ir švarus namų oras gali labai pagerinti Jūsų gyvenimo kokybę, tad jeigu nuolatos skundžiatės galvos skausmais, Jus kankina kvėpavimo takų ligos – siūlome namuose įsidiegti rekuperavimo sistemas, kurios suteiks galimybę kvėpuoti švariau bei gaiviau.

Rekuperatoriai gali pakeisti žmogaus gyvenimą. Svarbiausia, kad jie nėra brangūs, tačiau tarauja ilgai. Puikios kokybės įrangą galite įsigyti čia: https://nit.lt/produktai/rekuperatoriai/mini-rekuperatoriai/. Kai kurie žmonės namus vėdina su atidaru langu, tačiau siūlome nepamiršti, kad tai ne tik nefunkcionali vėdinimo sistema tačiau ir ne ekonomiška (ir ne ekologiška), kadangi taip išleidžiate šiltą namų orą.

Rekuperacinė vėdinimo sistema naudojama tiek gyvenamuosiuose, tiek viešojo tipo pastatuose. Natūralu, kad ieškodami labiausiai tinkamos sistemos žmonės vertina ne tik išvėdinamo oro kiekius, tačiau taip pat ir investicijas, kurios yra reikalingos oro vėdinimui. Juolab, energetiškai naudingų namų kainos visada kur kas didesnės, tad dažnai vėdinimo sistemos integruojamos tuose namuose, kurie planuojami parduoti. Taip didinama jų vertė net kelis kartus.

Rekuperacinė sistema suteikia galimybę gyventi kur kas švaresniuose namuose. Kalbame apie orą, kuriuo mes kvėpuojame kiekvieną dieną, tad gera vėdinimo sistema leis jaustis ramiu, kad nesusirgsite įvairiomis ligomis, kurias gali sukelti blogas oras. Tai ne tik alergijos bei kvėpavimo takų ligos, tačiau dažnai kankina ir migrena. Su ja reikia kovoti ne vaistais, tačiau geru, tyru oru, kuriuo mėgautis įsigijus tinkamą sistemą gali kiekvienas.

Suvokus šio tipo įrangos darbo naudą tereikia nuspręsti, kokia sistema Jums labiausiai tinka. Geriausia dėl pasirinkimo visada tartis su profesionalais, kurie įvertinę Jūsų poreikius gali pateikti rekomendacijas ir padėti rasti įrangą, kuri geriausiai tinka Jūsų namams. Lygiai taip pat svarbu ir montavimo darbus palikti specialistams, kadangi jie užtikrina, kad po sujungimo sistema ne tik veiks sklandžiai, tačiau ir nekels jokių nesklandumų.

Kartais reikia tiek mažai, kad gyvenimas namuose būtų kur kas malonesnis. Atsiminkite, kad vėdinti namus su praviru langu yra ne tik kad neefektyvu, tačiau ir neekonomiška, kadangi “išleidžiama” šilumos energiją. Rinkitės gamtai ir piniginei draugiškus vėdinimo būdus.

Užsakymo Nr. KMC200006

Taip pat skaitykite: