seo paslaugos
searchengineland.com archyvo nuotr.

Geras verslininkas šiais laikais privalo savo veiklą perkelti į internetinę erdvę, kadangi tai vienintelis būdas būti modernaus verslo dalimi. Tiesa, vien buvimas internete nepadės Jums tapti kur kas labiau matomu. Svarbu puslapiui pritaikyti reklamą.

Šiuo metu daugiausia orientuojamasi į Google paieškos sistemą. Dažniausiai svarstoma tarp Google Adwords reklamos bei SEO, kuri paskutiniu metu ypač dažnai minima. SEO paslaugos – galimybė tapti matomu Google sistemoje.

KAINA. Pirminė investicija Google AdWords yra mažesnė, tačiau suskaičiavus kiek išleisite pusę metų naudodami reklamą – SEO paslaugos Jums kainuos kur kas pigiau. Bet kuriuo atveju siūlome samdytis specialistus, kadangi jie geriau pasirūpins tiek viena, tiek kita reklamos galimybe.

REKLAMOS RUOŠIMAS. Užsisakius Google AdWords jis iškart pradeda veikti. Taigi, efektas pajuntamas labai greitai. Štai SEO paslaugos kartais reikalauja net pusės metų ar dar ilgesnio laiko tarpo, kada pradės nešti naudą. Tiesa, verta pastebėti, kad SEO dažniausiai funkcionuoja taip pat ilgai, kaip ir pats internetinis puslapis, o nustojus įnešti pinigus į Google AdWords – naudos 0.

ORGANIŠKA PAIEŠKA. Daugelis naršytojų mieliau pasitiki organiška paieška, kadangi puikiai matoma, kurie puslapiai pasinaudojo perkamos reklamos galimybę. Tai susiję su psichologiniais veiksniais. Kad puslapiui atliekama SEO – niekas nežino.

VISAPUSIŠKUMAS. SEO paslaugos apima labai daug skirtingų procesų ir visapusiškai pasirūpina optimizuojamu internetiniu puslapiu (bent jau kiekvienas geras specialistas tuo užsiima). Štai Google AdWords yra labai siaura sritis. Norint, kad puslapis būtų patrauklus klientams – reikia atskirai samdytis specialistus, kad jis būtų peržiūrimas ir sutvarkomas. Kol nebus kokybiškas – užsisakyti reklamos paprasčiausiai neverta.

ILGAAMŽIŠKUMAS. Kaip jau minėjome, SEO dažniausiai naudingas tiek laiko, kiek funkcionuoja ir pats internetinis puslapis. Štai nustojus mokėti pinigus AdWords – reklama nutrūksta.

Pasakyti, kuri reklamos galimybė yra geresnė – sunku. Viskas remiasi į kiekvieno žmogaus norus bei galimybes. Būtent SEO šiuo metu yra „ant bangos“ ir labai dažai įvardijama kaip pati moderniausia ir kokybiškiausia reklamos galimybė.

Rekomenduojame

  • Raktažodžiai
  • SEO

Tomas Morkūnas – studijuoja reklamos vadybą, domisi reklama internete, SEO, socialine rinkodara, IT naujovėmis… Laisvalaikiu užsiima internetinių projektų kūrimu bei jų reklama internete.

 

Taip pat skaitykite: