Alex Minsky / Michael Stokes nuotr.

Alex Minsky žymus Amerikos modelis, laužantis standartus. Jo gyvenimas pilnas netikėtumų. Likimas dažnai apverčia viską aukštyn kojomis. Jauno amerikiečio gyvenimo istorija įkvepia daugelį visame pasaulyje. Nusprendęs tapti jūrų pėstininku, išgyveno akistatą su mirtimi, tačiau įveikęs visus likimo iššūkius tapo išskirtiniu Amerikos modeliu.

29 metų Alex Minsky, gimusio Kalifornijos valstijoje, Orindžo apygardoje, gyvenimo istorija verta filmo siužeto. Niekada rimtumu nepasižymėjęs vaikinas, paauglystėje bėgo iš pamokų. Todėl nustebino artimuosius ir draugus, kai sulaukęs 18 metų prisijungė prie jūrų pėstininkų būrio. Deja, šis karjeros kelias buvo trumpas.

Bombos sprogimas, koma, kojos amputacija- sugriovė vaikino svajones. Dalyvaujant misijoje Afganistane, 2009 metais, pakelėje sprogusi bomba stipriai sužalojo jauną, stiprų bei sveiką jaunuolį. Jūrų pėstininkas patyrė smegenų sukrėtimą, neteko dešinės kojos ir 47 dienas praleido komos būsenoje. Dauguma kalbėjo, jei jaunuolis ir atsibus, jis niekada nebus toks kaip anksčiau.

Vienas kitą keičiantys skausmingi įvykiai

Esame įpratęfilmuose matyti, kad pabudę iš komos žmonės gali kalbėti ir atpažįsta artimuosius. Deja, Alex Minsky visko teko mokytis iš naujo. Jis įveikė 13 sudėtingų operacijų. Svarbiausia buvo išmokti gyventi su negalia, susitaikyti su mintimi, kad jo viena koja yra amputuota.

veteran-amputees-hot-calendar-photoshoot-always-loyal-michael-stokes-6

Žengti pirmuosius žingsnius su kojos protezu, vaikinui nebuvo lengva. Netikėta brolio mirtis nuo narkotikų perdozavimo, jaunuoliui sukėlė depresiją ir jį įtraukė į alkoholio liūną. Tai buvo vienas, sunkiausių ir juodžiausių periodų jo gyvenime. Išsivaduoti iš depresijos jam prireikė laiko.

Jūrų pėstininko tapimas išskirtiniu modeliu

veteran-amputees-hot-calendar-photoshoot-always-loyal-michael-stokes-12

Po sudėtingų dvejų metų savęs žalojimo buvęs jūrų pėstininkas nusprendė kardinaliai keisti savo gyvenimą. Jis tapo pavyzdžiu, kad ir turint negalią, tu gali įkvėpti kitus nepasiduoti. Kai 2009 metais karys buvo apdovanotas garbingu “Purpurinės širdies” titulu už tarnybą, pakeitė savo gyvenimą. Vaikinas ėmė aktyviai sportuoti: du kartus per dieną, šešis kartus per savaitę. Sportas padėjo vaikinui įveikti depresiją. Tačiau vieną dieną, treniruotes metu, vaikino gyvenimas pasisuko visiška netikėta kryptimi. Sporto salėje sutiktas garsus mados fotografas Tom Cullis pastebėjo, kad šis stiprus, tatuiruotas jaunuolis, gali tapti garsiu Amerikos modeliu. Jau po mėnesio, pasirodė pirmosios būsimo modelio nuotraukos internete. Modelis demonstravo ne tik raumeningą ir tatuiruotą kūną, bet ir kojos protezą. Jaunas vyras pasakodamas savo gyvenimo istoriją pabrėžia, kad niekada nesiekė tapti Amerikos Top modeliu, tačiau ši nuotrauka tapo jo modelio karjeros pradžia.

veteran-amputees-hot-calendar-photoshoot-always-loyal-michael-stokes-17

Sulaužyti tobulo modelio standartai

Šiuo metu, Alex Minsky dirba apatinio trikotažo modeliu ir fotografuojasi žurnalams bei reklamoms. Tai modelis, sulaužęs ilgalaikius įsivaizduojamo tobulo modelio standartus. Negalia jam primena skausmingą įvykį, o tatuiruotės ant jo kūno pasakoja skirtingas istorijas ir skatina jį nepasiduoti. Vaikinas įkvepia ne tik buvusius jūrų pėstininkus, bet ir visus turinčius negalią, niekada nepasiduoti net kai atrodo nebėra prasmės gyventi.

Alex Minsky 2

Ši informacija yra portalo vilniausžinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į vilniausžinios.lt. Parašykite mums adresu info@medijos.lt

 

Taip pat skaitykite: