Organizatorių archyvo nuotr.

Ne tik Kalėdos – dovanų metas, reklamos atributikai sezoniškumo nėra, todėl visi metų laikai įmonėms svarbūs plėtojant savo ženklą, skatinant pardavimus, ar geresnius ryšius su savo darbuotojais bei verslo partneriais.

Įprastai darbuotojams ar parnteriams būna organizuojami įmonės vakarėliai, tačiau šiais metais situacija pasikeitė. Kad darbuotojai ir partneriai jaustų, jog jais iš tiesų rūpinamasi, reikalingos kokybiškos ir šiek tiek brangesnės, nei įprastai, verslo dovanos. Marškinėliai ir rašikliai tikrai nėra pasirinkimas Nr. 1.

Verslo dovanų įmonės dabar netikėtai tapo Kalėdų seneliais ir turi pasirūpinti labai originaliomis ir įdomiomis dovanomis. Štai keletas idėjų, kurios nustebino ne vieną darbuotoją.

Reklaminės ausinės su logotipu

Kadangi dažnas dabar dirba iš namų, ausinės labai reikalingos. Ne viena įmonė nusprendė išgraviruoti ant ausinių savo logotipą ir tokiomis ausinėmis apdovanoti savo darbuotojus. Netikėta dovana + labai naudinga karantino laikotarpiu.

Ausinės gali būti ir belaidės ir su laidais. Su belaidėmis kai kas nesidrovi ir gatvėje pasirodyti.

Virtualios realybės akiniai

Koks laisvalaikis dabar turiningiausias? Namie, su šeima… Bet juk taip norisi pakeliauti po nematytus kraštus, kosmosą, nepažintus pasaulius. Tam padeda VR akiniai. Tiesiog įdedate telefoną į specialų akinių rėmelį, paleidžiate VR pritaikytą programėlę ar vaizdo rėžimą ir dairotės aplink. Tai neatstos tikrų akinių, kurie kainuoja ne vieną šimtą eurų, tačiau pramogos garantuotos. Saugios ir neišeinant iš namų.

Ant VR akinių galima išgraviruoti įmonės logotipą arba tam tikrą šūkį, todėl tai puiki dovana partneriams, kolegoms, nesvarbu, koks jų amžius lytis ar įsitikinimai.

Sportiniai džemperiai su logotipu

Prasidėjus karantinui žmonės daugiau pradėjo lankytis gamtoje, vaikščioti, bėgioti. Kai kurie net šunį įsigijo, kad nereiktų ištisai sėdėti tarp keturių sienų. Dėl to sportinis džemperis – ideali dovana šioms šventėms.

Aišku, ant džemperio gali būti logotipas, tačiau pageidautinas ir kažkokio motyvuojantis vaizdelis, ar dėmesį patraukantis šūkis. Tokiu būdu toks džemperis nenuguls rūbų spintoje, o bus nešiojamas. Svarbu, kad medžiaga būtų kokybiška, džemperis – šiltas. Dėl to daugelis įmonių, ketinančios užsakyti džemperius, konsultuojasi su dovanų gamybos įmonėmis. Reikia išrinkti kokybišką dovaną, kad ji netaptų dar vienais marškinėliais, kuriuos užsivelka tik kartą…

Organizatorių archyvo nuotr.

Mediniai stalo žaidimai

Dženga bokštas, šaškės, šachmatai, domino, įvairūs galvosūkiai iš medinių gabaliukų – labai populiari Kalėdinė dovana, skirta visokių amžių žmonėms. Sėdint namuose tenka prisigalvoti įvairių žaidimų, todėl gavę tokią dovaną darbuotojai neturėtų liūdėti. Tai papildomas iššūkis, nes šie žaidimai gali būti žaidžiami dviese ir su visa šeima.

Ant medinių stalo žaidimų dėžutės galima išgraviruoti arba išdeginti įmonės logotipą ar kitokį užrašą. Atrodo originaliai, natūralus medis visada randa savo vietą namuose. Be to kai kurios dovanos yra pakankamai brangios ir net prabangios.

Namų reikmenys

Sunku patikėti, bet 2020-jų metų dovanų „topas“ – namų apyvokos reikmenys. Pradedant šaukštais ir baigiant prijuostėmis, pjaustymo lentelėmis ar mediniais dubenėliais sūrio rinkiniams patiekti. Arbatinukai, įvairūs indai taip pat labai paklausūs. Ant kiekvienos dovanėlės galima uždėti įmonės logotipą tampografijos būdu arba išgraviruoti, todėl ieškoma prabangesnių virtuvės aksesuarų. Kai kurios įmonės kartu su virtuvės reikmenimis dovanoja ir dideles pakuotes šviežių vaisių, riešutų, rinktinių sūrio gabaliukų, prieskonių, kavos bei arbatos. Tai itin originali dovana, kurią 2020-siais vertina daugelis. Likus namuose tokios smulkmenos labai praverčia.

Juk dovanos – ne atlygis už sunkias darbo sąlygas šiais metais. Tai papildomas dėmesys ir priminimas darbuotojams bei partneriams, kad jie neužmiršti, svarbūs ir mylimi.

Reikia tiek nedaug praskaidrinti žmonėms nuotaiką Kalėdinių švenčių metu. Tai gali padaryti bet kuri verslo dovanų įmonė, dirbanti lyg Kalėdų senelio fabrikas.

Užsakymo Nr. KMC210011

Ši informacija yra portalo vilniausžinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į vilniausžinios.lt. Parašykite mums adresu info@medijos.lt

 

Taip pat skaitykite: