Organizatorių archyvo nuotr.

Nors lovatiesė namuose gali atrodyti kaip smulkmena, tačiau ji atlieka kur kas daugiau funkcijų nei galėjote pagalvoti. Ji puošia namus, taip pat ji suteikia galimybę maloniai numigti popiečio miego. Natūralu, kad toks reikšmingas daiktas turi būti pasirenkamas įvertinus kuo daugiau niuansų, tad palyginkite juos, tinkamai susipažinkite su audinio priežiūra ir džiaukitės nuostabiai atrodančiais namais.

Geros kokybės lovatiesės siūlomos čia – https://www.nostra.lt/lt/katalogas/miegamojo-prekes/lovatieses/. Vertinama ne tik kaina, tačiau ir kokybė, funkcionalumas bei stilius.

Kiekvienas kambaryje esantis baldas ir jo stilius prisideda prie kuriamo stiliaus, tad ieškodami Jums labiausiai tinkamos lovatiesės – turite ją derinti su visais kitais kambaryje esančiais daiktais. Verta nuspręsti, ar Jums labiausiai tinka klasikinio stiliaus lovatiesė, ar tokia, kuri labiausiai kvepia modernumu.

Kadangi šiuo metu internete patogu peržiūrėti pavyzdžius ir galima juos kopijuoti – būtinai pasižiūrėkite, kokius stilistinius patarimus dalija dizaineriai, kaip jie derina lovatiesės kitų daiktų apsuptyje.

Taip pat siūlome geriau investuoti daugiau, tačiau įsigyti tikrai geros kokybės lovatiesės. Tokiu atveju jos ne tik puikiai atrodys, tačiau ir kur kas ilgiau tarnaus. Kaip atskirti, kokia lovatiesė yra kokybiška? Dažniausiai tai išduoda kelios svarbios smulkmenos.

  • Siūlės yra labai lygios, išvengiama nukrypimų siuvimo metu.
  • Taip pat skalbimo metu audinys nepraranda savo spalvų greitai. Taip pat dažniausiai nedažo kitų audinių.
  • Po skalbimo taip pat išvengiama audinio deformacijų.
  • Labiausiai vertinamos tokios lovatiesės, kurios yra gaminamos iš natūralių, ekologiškų audinių.
  • Taip pat vertinamos ir tokios, kurių priežiūra paprasta ir nereikalauja specifinių priemonių.

Jeigu norite būti tikras, kad lovatiesė skoningai padengs lovą – tokiu atveju labai svarbu rinktis tinkamo dydžio gaminį. Žmonės linkę pirkti per didelius, kadangi tikisi, kad tokiu atveju lova atrodys gražiau. Visgi, rinktis lovatieses, kurios “velkasi” žeme – neskoningas pasirinkimas.

Svarbūs ir kiti kriterijai:

  • Dydis.
  • Audinys (siūlome rinktis natūralius, o ne sintetinius).
  • Taip pat spalva, dizainas ir papuošimas.

Plačiau pasidomėkite gamintojais ir tinkitės tik pripažintų gamintojų produkciją, kuri Jums tarnaus ilgus metus ir nekeis savo išvaizdos.

Užsakymo Nr. KMC200006

Taip pat skaitykite: